Sukkot 2016

izrael

08 Kwi Sukkot 2016

Dlaczego jeździmy do Izraela…
Przez ostatnie lata Bóg wyraźnie prowadził nas, aby podczas wyjazdów modlić się o przebudzenie dla naszego kraju i dla Izraela. Już od pierwszego wyjazdu w 2008 roku doświadczamy nadprzyrodzonego Bożego działania, gdzie głód i pragnienia tworzą atmosferę w której Bóg przychodzi do naszej Ziemi.
Podczas Święta Namiotów jeździliśmy z polskimi muzykami do Jerozolimy, aby oddać hołd Królowi i w proroczy sposób uwolnić nad naszym krajem błogosławieństwo deszczu przebudzenia. W tym samym czasie w Kaliszu- muzycy i wstawiennicy, liderzy z proroczym i apostolskim namaszczeniem- przedstawiciele 12 narodów Europy i Izraela oddawali hołd Królowi. Naszym pragnieniem było uwielbienie Boga w centrum Europy, uwolnienie służby apostolskiej do nowego wymiaru mocy, autorytetu i mądrości, aby wśród znaków i cudów ustanawiać Bożą władzę w miastach i narodach.

To równoległe uwielbienie w Kaliszu i Jerozolimie płynęło do Bożego tronu przez 7 dni, 24 godziny na dobę. Co dwie godziny zmieniała się grupa uwielbienia.
To był niesamowity czas! Uwielbienie i chwała dla Boga płynęły nieprzerwanie, a w miejscach, gdzie to się działo była odczuwalna Boża obecność. Każdy uwielbiał Boga na wiele sposobów- przez taniec, śpiew, muzykę, słowo…
To połączenie profesjonalnych muzyków z tymi, którzy śpiewają dla Pana „w łazience” stanowiło mieszankę, z którą Bóg poradził sobie znakomicie. To On wydobył z nas to, co cenne, dał posmakować czegoś, co trudno opisać w słowach, ale za czym się tęskni. To On dał słowa, dźwięki, to On inspirował…,to On dał nam niesamowitą radość i pewność tego, że to, co zapowiedział, uczyni.

Wierzymy, że ta wizja to część tego, co Pan czyni w Europie, aby Kościół powstał do prawdziwego życia, autorytetu i działania w mocy. Wierzymy że ta wizja nie dotyczyła jednego roku,ale, że jest to Boży plan i Jego strategia na dłużej.

Wierzymy, że mamy ponownie w tym roku w Jerozolimie i Kaliszu oddać hołd Królowi, Panu Zastępów i uwielbić Go w czasie Święta Szałasów.

W ostatnim roku Bóg przemówił do nas, aby zabrać tam jak najwięcej młodych ludzi, aby poprowadzić ich do miejsca powołania i wykonania tego co Bóg dla nich przygotował, do zmiany patrzenia na Izrael a przede wszystkim do spotkania się z Bożą Chwałą. Wierzymy, że rozpoczyna się nowy etap i jest on związany w szczególności z młodym pokoleniem, ale nie tylko.

Termin Święta Namiotów to 16-23.10.2016r.
Jeżeli chcecie być częścią wydarzenia w Jerozolimie lub w Kaliszu zapraszamy do Rejestracji.

Informacje szczegółowe

Jerozolima:
Przelot, pobyt i wyżywienie we własnym zakresie
opłata rejestracyjna- 100$ (płatna przy rejestracji)-opłata zawiera koszt wynajęcia sali modlitwy i uwielbienia w Jerozolimie.

Kalisz
Tym razem będzie możliwość uczestnictwa w uwielbieniu 24/7, oraz w spotkaniach organizowanych w Kaliszu w trakcie święta Namiotów. Będzie to wiązało się z ofiarą dla Pana, ofiarą pieniężną, która zawsze była obficie składana przez naszą społeczność. W tym roku będzie obowiązywała opłata rejestracyjna, oraz możliwość wcześniejszego wykupienia posiłków(obiadów i kolacji)
opłata rejestracyjna za 1 dzień -20zł
opłata rejestracyjna za cały tydzień- 70zł
obiad- 15zł
kolacja- 20zł

Podajemy adres domu modlitwy w Jerozolimie dla wszystkich szukających noclegów:)
Israel prayer tower, 34 Ben Yehuda Street,20th Floor Jerusalem

Prosimy o zaznaczenie odpowiednich opcji w formularzu zgłoszeniowym.

2 Komentarze
 • Radosław Krawczyk
  Posted at 10:35h, 02 września Odpowiedz

  Witam,
  chciałbym zapytać, czy pod podanym adresem w Jerozolimie (34 Ben Yehuda Street) będą odbywać się spotkania?
  Dziękuję

  • Justyna Rycharska
   Posted at 20:10h, 13 września Odpowiedz

   tak pod tym adresem będą odbywały się spotkania:)

Zostaw komentarz