Sukkot 2018

Sukkot 2018

12 Lut Sukkot 2018

Dlaczego jeździmy do Izraela…

Przez ostatnie lata Bóg wyraźnie prowadził nas, aby podczas wyjazdów modlić się o przebudzenie dla naszego kraju i dla Izraela. Już od pierwszego wyjazdu w 2008 roku doświadczamy nadprzyrodzonego Bożego działania, gdzie głód i pragnienia tworzą atmosferę w której Bóg przychodzi do naszej Ziemi.
Podczas Święta Namiotów jeździliśmy z polskimi muzykami do Jerozolimy, aby oddać hołd Królowi i w proroczy sposób uwolnić nad naszym krajem błogosławieństwo deszczu przebudzenia. W tym samym czasie w Kaliszu- muzycy i wstawiennicy, liderzy z proroczym i apostolskim namaszczeniem- przedstawiciele 12 narodów Europy i Izraela oddawali hołd Królowi. Naszym pragnieniem było uwielbienie Boga w centrum Europy, uwolnienie służby apostolskiej do nowego wymiaru mocy, autorytetu i mądrości, aby wśród znaków i cudów ustanawiać Bożą władzę w miastach i narodach.

To równoległe uwielbienie w Kaliszu i Jerozolimie płynęło do Bożego tronu przez 7 dni, 24 godziny na dobę. Co dwie godziny zmieniała się grupa uwielbienia.
To był niesamowity czas! Uwielbienie i chwała dla Boga płynęły nieprzerwanie, a w miejscach, gdzie to się działo była odczuwalna Boża obecność. Każdy uwielbiał Boga na wiele sposobów- przez taniec, śpiew, muzykę, słowo…
To połączenie profesjonalnych muzyków z tymi, którzy śpiewają dla Pana „w łazience” stanowiło mieszankę, z którą Bóg poradził sobie znakomicie. To On wydobył z nas to, co cenne, dał posmakować czegoś, co trudno opisać w słowach, ale za czym się tęskni. To On dał słowa, dźwięki, to On inspirował…,to On dał nam niesamowitą radość i pewność tego, że to, co zapowiedział, uczyni.

Wierzymy, że ta wizja to część tego, co Pan czyni w Europie, aby Kościół powstał do prawdziwego życia, autorytetu i działania w mocy. Wierzymy że ta wizja nie dotyczyła jednego roku,ale, że jest to Boży plan i Jego strategia na dłużej.

Wierzymy, że mamy ponownie w tym roku w Jerozolimie i Kaliszu oddać hołd Królowi, Panu Zastępów i uwielbić Go w czasie Święta Szałasów.

W ostatnim roku Bóg przemówił do nas, aby zabrać tam jak najwięcej młodych ludzi, aby poprowadzić ich do miejsca powołania i wykonania tego co Bóg dla nich przygotował, do zmiany patrzenia na Izrael a przede wszystkim do spotkania się z Bożą Chwałą. Wierzymy, że rozpoczyna się nowy etap i jest on związany w szczególności z młodym pokoleniem, ale nie tylko.

Jeżeli chcecie być częścią wydarzenia w Jerozolimie lub w Kaliszu zapraszamy do Rejestracji.

Informacje szczegółowe

Jerozolima:

Wydarzenie ma formę całotygodniowego uwielbienia 24/7 (od 23 do 30 września) oraz wspólnych wieczornych spotkań. Każdy zarejestrowany uczestnik zostaje przypisany do jednej grupy, która co mniej więcej 30-godzin prowadzi 2-godzinną sesję uwielbienia i modlitwy. Oprócz tego co wieczór będziemy spotykać się wszyscy razem, żeby posłuchać wykładu, uwielbiać razem oraz modlić się o Izrael, nasz kraj i siebie nawzajem.

Koszt udziału w całym wydarzeniu to 100$ lub 370 zł.
Istnieje możliwość uczestnictwa w samych wieczornych spotkaniach, bez angażowania się w modlitwę 24/7. Koszt to 15$ za jeden wieczór, płatne na miejscu. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na sali spotkań, bardzo prosimy o wcześniejsze rejestrowanie się oraz podanie dat spotkań, w których chce się uczestniczyć.

Przelot, pobyt i wyżywienie we własnym zakresie.

Adres domu modlitwy, w którym będziemy się spotykać:
Israel Prayer Tower, 34 Ben Yehuda Street, Jerusalem (na 20 piętrze)


Również dla zarejestrowanych uczestników biorących udział w całym wydarzeniu SUKKOT 2018 Jerozolima istnieje możliwość tańszych noclegów. Szczegóły w linku poniżej.

Kalisz
Zapraszamy do uczestnictwa w uwielbieniu 24/7, oraz w spotkaniach organizowanych w Kaliszu w trakcie Święta Namiotów.

Pobyt podczas święta Sukkot w Kaliszu jest bezpłatny ale wymaga rejestracji, ponieważ chcemy jak najlepiej przygotować się na Twój przyjazd!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w święcie Sukkot jako zespół uwielbienia, prosimy o informację w polu uwagi podczas rejestracji- skontaktujemy się z Tobą!

noclegi we własnym zakresie. Polecamy hotele i hostele:

http://hotel-europa.pl/pl/

http://residence.komodaclub.pl

http://babahostel.pl

http://mg-hostel.pl

Prosimy o zaznaczenie odpowiednich opcji w formularzu zgłoszeniowym.

ZAPRASZAMY!!!

 

Spotkanie z ocalałymi z Holocaustu- Sukkot 2017!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz