Sukkot 2019

sukkot2019 (1)

23 Paź Sukkot 2019

SUKKOT 2019

Jerozolima:

Wydarzenie ma formę całotygodniowego uwielbienia  (od 13 do 20 października) oraz wspólnych wieczornych spotkań. Każdy zarejestrowany uczestnik zostaje przypisany do jednej grupy, która co mniej więcej 30-godzin prowadzi 2-godzinną sesję uwielbienia i modlitwy. Oprócz tego co wieczór będziemy spotykać się wszyscy razem, żeby posłuchać wykładu, uwielbiać razem oraz modlić się o Izrael, nasz kraj i siebie nawzajem.

Koszt udziału w całym wydarzeniu to:
299 zł – przy rejestracji do 31.12.2018
100$ lub 370 zł- przy rejestracji od 01.01.2019
Istnieje możliwość uczestnictwa w samych wieczornych spotkaniach, bez angażowania się w modlitwę 24/7. Koszt to 15$ za jeden wieczór, płatne na miejscu. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na sali spotkań, bardzo prosimy o wcześniejsze rejestrowanie się oraz podanie dat spotkań, w których chce się uczestniczyć.

Przelot, pobyt i wyżywienie we własnym zakresie.

 

Adres domu modlitwy, w którym będziemy się spotykać:
Israel Prayer Tower, 34 Ben Yehuda Street, Jerusalem (na 20 piętrze)

Dlaczego jeździmy do Izraela…

Przez ostatnie lata Bóg wyraźnie prowadził nas, aby podczas wyjazdów modlić się o przebudzenie dla naszego kraju i dla Izraela. Już od pierwszego wyjazdu w 2008 roku doświadczamy nadprzyrodzonego Bożego działania, gdzie głód i pragnienia tworzą atmosferę w której Bóg przychodzi do naszej Ziemi.
Podczas Święta Namiotów jeździliśmy z polskimi muzykami do Jerozolimy, aby oddać hołd Królowi i w proroczy sposób uwolnić nad naszym krajem błogosławieństwo deszczu przebudzenia. W tym samym czasie w Kaliszu- muzycy i wstawiennicy, liderzy z proroczym i apostolskim namaszczeniem- przedstawiciele 12 narodów Europy i Izraela oddawali hołd Królowi. Naszym pragnieniem było uwielbienie Boga w centrum Europy, uwolnienie służby apostolskiej do nowego wymiaru mocy, autorytetu i mądrości, aby wśród znaków i cudów ustanawiać Bożą władzę w miastach i narodach.

To równoległe uwielbienie w Kaliszu i Jerozolimie płynęło do Bożego tronu przez 7 dni, 24 godziny na dobę. Co dwie godziny zmieniała się grupa uwielbienia.
To był niesamowity czas! Uwielbienie i chwała dla Boga płynęły nieprzerwanie, a w miejscach, gdzie to się działo była odczuwalna Boża obecność. Każdy uwielbiał Boga na wiele sposobów- przez taniec, śpiew, muzykę, słowo…
To połączenie profesjonalnych muzyków z tymi, którzy śpiewają dla Pana „w łazience” stanowiło mieszankę, z którą Bóg poradził sobie znakomicie. To On wydobył z nas to, co cenne, dał posmakować czegoś, co trudno opisać w słowach, ale za czym się tęskni. To On dał słowa, dźwięki, to On inspirował…,to On dał nam niesamowitą radość i pewność tego, że to, co zapowiedział, uczyni.

Wierzymy, że ta wizja to część tego, co Pan czyni w Europie, aby Kościół powstał do prawdziwego życia, autorytetu i działania w mocy. Wierzymy że ta wizja nie dotyczyła jednego roku,ale, że jest to Boży plan i Jego strategia na dłużej.

Wierzymy, że mamy ponownie w tym roku w Jerozolimie i Kaliszu oddać hołd Królowi, Panu Zastępów i uwielbić Go w czasie Święta Szałasów.

W ostatnich latach Bóg mówił do nas, aby zabrać tam jak najwięcej młodych ludzi, aby poprowadzić ich do miejsca powołania i wykonania tego co Bóg dla nich przygotował, do zmiany patrzenia na Izrael a przede wszystkim do spotkania się z Bożą Chwałą. Wierzymy, że rozpoczyna się nowy etap i jest on związany w szczególności z młodym pokoleniem, ale nie tylko.

Z roku na rok liczba młodych ludzi biorących udział w wydarzeniu rośnie!

Jeżeli chcecie być częścią wydarzenia w Jerozolimie zapraszamy do Rejestracji.

 

Brak komentarzy

Zostaw komentarz