Kościół to ludzie

kościół


o nas


Jesteśmy społecznością ludzi, którzy od ponad 30 lat poznają kim jest Bóg. Często wydaje nam się, że przeżywamy dzień, w którym odkryliśmy właśnie najważniejszą prawdę w naszym życiu. Kładziemy się spać wdzięczni Bogu i pełni satysfakcji, by obudzić się z głębokim bożym przeświadczeniem, że On nie skończył, ale że jest więcej.

Tak właśnie zrodziły się w naszej społeczności służby, które dotykają różnych płaszczyzn życia i szkoły, które rozwijają talenty i dary złożone w każdym człowieku, w ten sposób ciągle odnajdujemy nowe miejsca usługiwania w społeczeństwie.

Wszystko wokół nas zmienia się bardzo dynamicznie, a zakres tych zmian osiąga skalę nie widzianą od dziesiątków lat. Świat zmienia się na naszych oczach, a to właśnie Kościół powinien być dziś realną odpowiedzią dla ludzi poszukujących pomocy, wsparcia i nadziei opartej na Bogu. Nasze poznanie jest cząstkowe, podążając za Bogiem uczymy się, a jednocześnie jesteśmy w stanie usługiwać innym ludziom. Ta droga to fascynujące wyzwanie pełne przygód, wyrusz w swoją drogę poznawania Boga, a przekonasz się, że jest więcej.

na skróty

co dla Ciebie mamy – aktualności z kościoła

zobacz więcej

co się będzie działo – wydarzenia

nasze działania

Masz pytania?

Chcesz pogadać?

Tutaj nas znajdziesz!

ul. Towarowa 1

62-800 Kalisz